Oceana Hotel & spa, Tunesië vasteland | VIP-selection
Vakanties van VIP-Selection

Oceana Hotel & spa

Info

Info over Oceana Hotel & spa

Schitterend vijfsterrenhotel dat over alle troeven beschikt zoals het een waar VIP Selection-hotel betaamt. Een ruim culinair aanbod, comfortabele juniorsuites, een afwisselend sportprogramma... Oceana Hotel & spa is ideaal gelegen aan het fijnzandstrand van Hammamet. Het hotel ligt in een mooi aangelegde tuin en wordt omringd door oude eucalyptusbomen. Het gezellige badplaatsje Hammamet heeft een echte Kasbah, een fort, een vissershaven en diverse uitgaansmogelijkheden. Een echte aanrader voor volwassenen!

Sterrenclassificatie
Officiële classificatie:
Onze mening:

Algemene Faciliteiten

  • 2 zoetwaterzwembaden, klein kinderbad, zonneterras
  • Gratis ligzetels en parasols aan het zwembad
  • Gratis handdoekenservice
  • Overdekt zwembad
  • Kinderspeeltuin
  • Kapsalon
  • Schoonheidssalon
  • Shops
  • Wasservice
  • Wifi (gratis) in het hele resort

Sport & ontspanning

  • Gratis: pingpong, volleybal, vogelpik, petanque, fitness, gym, animatie overdag voor volwassenen (meerdere malen per week), livemuziek of shows (meerdere malen per week)
  • Betalend: 4 tennisterreinen (gravel, met verlichting), biljart, wellnesscentrum met balneotherapie, sauna, massage, hamam

Restaurants & bars

  • Hoofdrestaurant
  • 'Culinarium'
  • Deftige kledij gewenst tijdens het avondmaal, lange broek voor de heren
  • 4 bars
  • Roomservice (24/24u.)

Kamertypes

Alle juniorsuites beschikken over badkamer (bad, douche, haardroger), tapijt (de meeste kamers) of tegelvloer, centrale airco/verwarming, telefoon, satelliet-tv, wifi (gratis), minibar (gratis), safe (gratis) en balkon of terras

  • Juniorsuite (1-3 pers., Adults Only vanaf 16 jaar) (type 1)

  • Familie Juniorsuite (2-3 pers. / 2 volw.+2 kind.) met lateraal zeezicht (type 2)

  • Juniorsuite (2-3 pers., Adults Only vanaf 16 jaar) met zicht op het zwembad of zeezicht (type 3)

  • Juniorsuite met privézwembad (2-3 pers., Adults Only vanaf 16 jaar), bad of douche en terras (type 4)

  • Juniorsuite (1-3 pers., Adults Only vanaf 16 jaar) met lateraal zeezicht (type 5)

  • Juniorsuite aan promoprijs (2-3 pers., Adults Only vanaf 16 jaar) (type 6)

  • 208 kamers

Troeven
  • Interessante All Inclusive
  • Verblijf in juniorsuites
  • Direct aan het strand
Voordelen
  • Smart Service 24/7 via de TUI app
    Meer informatie
  • Onafhankelijk duurzaamheidslabel
    Meer informatie
  • VIP service aan boord
    Meer informatie
  • VIP lounge en security Fast Lane op de luchthaven in België
  • Rechtstreekse privétransfer naar uw hotel
  • 10 kg grote handbagage en 25 kg ruimbagage
  • Privé-luchthavenvervoer (vroegboekvoordeel)
    Meer informatie
  • Gratis vervoer golfmateriaal
Ligging
  • Direct aan het strand

  • Op 2 km van het winkelcentrum

  • 5 km naar het oude centrum van Hammamet

  • Gratis transfer naar de golfterreinen 'Citrus' en 'Yasmine'

  • Op ± 38 km van de luchthaven (rechtstreekse privétransfer heen en terug inbegrepen)

All in

All In mits toeslag

  • Gevarieerd ontbijtbuffet met volkorenproducten en showcooking
  • 's Middags: buffet in het hoofdrestaurant
  • 's Avonds: buffetten en gerechten die à la minute worden bereid (vegetarisch gerecht mogelijk) / dessertbuffet
  • 3x/week themabuffet
  • Selectie van lokale niet-alcoholische en internationale alcoholische dranken (10-24u.)
  • Bijvullen van de minibar (water en frisdranken)
Prijzen & kamertypes

Kies het kamertype en vakantiepakket voor uw hele reisgezelschap in Oceana Hotel & spa

Klik op de prijs in onderstaande prijstabel om uw kamertype of datum te wijzigen.
Laden...
Ligging
Laden...
Beoordelingen
8.1

Oceana Hotel & spa

96 beoordelingen van VIP Selection gasten

Uitstekend

  • Kamer
    8.3
  • Eten & drinken
    7.4
  • Ligging
    8.1
  • Service
    8.8
  • Hygiëne
    8.5
Na hun vakantie krijgen de VIP Selection-reizigers de vraag om hun vakantie te beoordelen. De algemene score die u bovenaan in de blauwe bol ziet, is het gemiddelde van de scores bij de vraag "Als u terugdenkt aan uw vakantie in het algemeen, hoe beoordeelt u de accommodatie?”. Per beoordeling kan de VIP Selection-reiziger ook verschillende onderdelen van de accommodatie evalueren, zoals de kamer, het eten & drinken, de ligging, de service en de hygiëne. Deze scores worden getoond bij 'Bekijk scores', maar worden niet meegeteld in de algemene totaalscore.
Bestemming

Tunesië

Tunesië vasteland

  • Formaliteiten: Belgen hebben een internationaal paspoort nodig (dient geldig te zijn tijdens uw verblijf) en hotelvoucher. Kinderen: kinderen jonger dan 12 jaar hebben ook een internationaal paspoort nodig. Andere nationaliteiten: info op het consulaat. Voor een laatste update: zie http://diplomatie.belgium.be.
  • Service ter plaatse: 24/7 service en contact via de TUI app. Op zoek naar advies of assistentie? Het TUI team staat 24/7 voor u klaar. Zo kunt u elk moment contact opnemen met onze online reisleiding via de TUI app. Noodgeval? Contacteer onze Nederlandstalige TUI medewerkers 24/7 via telefoon.
  • Verblijfstaks: er is een verblijftaks te betalen ter plaatse in het hotel. 12 TND p.p./p.n. (max. voor 10 nachten) voor 4*-, 5*-hotels. 8 TND p.p./p.n. (max. voor 10 nachten) voor 3*-hotels. 1 TND p.p./p.n. (max. voor 10 nachten) voor 2*-hotels. Deze taks is niet van toepassing voor kinderen jonger dan 12 jaar. Verblijfstaksen onder voorbehoud van wijzigingen.
  • Gezondheid: raadpleeg tijdig uw huisarts en de website www.wanda.be voor meer gedetailleerde informatie.
  • Munt: de Tunesische dinar (TND) € 1 = 3,53 TND (september 2025).
  • Opmerking: voor uw verblijf in Tunesië dient u uw Maestro kaart op voorhand te laten activeren.
  • Vasten: de ramadan begint in 2026 op 17 februari en duurt tot 19 maart. Dit betekent dat de moslims een maand lang niets eten of drinken van zonsopgang tot zonsondergang. In de stad zijn vele restaurants overdag gesloten. In de hotels kan het zijn dat het restaurantaanbod beperkter is, dat er minder alcohol te verkrijgen is, of enkel op de kamer, en dat er minder of geen animatie is.
  • Winkelen: oude juwelen, tapijten, lederwaren en souvenirs
  • Markten: vrijdag: Nabeul / zaterdag: Monastir, La Marsa, Hamam-Lif (Borj Cedria) / zondag: Sousse / maandag: Kairouan
  • Opmerking: naargelang de weersomstandigheden en de bezetting in het hotel kunnen bepaalde faciliteiten gesloten zijn en bepaalde ruimtes niet verwarmd worden.

In bepaalde periodes kunnen er algen op het strand aanspoelen. Het aanspoelen van deze algen is niet te voorspellen en is ook niet gebonden aan bepaalde periodes of seizoenen.

  • Opmerkingen: In Tunesië mag de airco pas aangezet worden tussen 15/6-15/9.
  • Opmerkingen: Wifi kan van mindere kwaliteit zijn op deze bestemming.
Weer
Loading weather data...
Last Minutes

Last Minutes voor Oceana Hotel & spa

Even geduld. We zoeken je vakantie.